Logowanie

  • Partnerzy

Witamy na portalu umożliwiającym przeprowadzenie służby przygotowawczej

Portal został stworzony z myślą o ułatwieniu Państwu przeprowadzania służby przygotowawczej. Dzięki niemu przeprowadzą Państwo służbę przygotowawczą bardzo łatwo, z minimalnym nakładem czasowym i za darmo.

 

Jeśli jesteś pracownikiem JST i chciałbyś przejść służbę przygotowawczą, skontaktuj się z organizatorem szkoleń w Twojej JST i poproś o zarejestrowanie JST w systemie.

Co Państwo zyskają korzystając z portalu?

  1. Komplet gotowych, uniwersalnych materiałów niezbędnych do przeprowadzenia służby przygotowawczej.
  2. Wybór zagadnień z jakich pracownik zostanie przeszkolony.
  3. Wygodny sposób przeprowadzania szkoleń. Pracownik uczy się na swoim stanowisku pracy w dogodnym dla siebie momencie, a jego opiekun na bieżąco otrzymuje informacje o przebiegu nauki.
  4. Automatyczne wygenerowanie egzaminu.
  5. Certyfikaty potwierdzające pozytywne zdanie egzaminu.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć instrukcję korzystania z portalu.

Jeżeli Twoja Jednostka Samorządu Terytorialnego nie jest jeszcze zarejestrowana na portalu, dokonaj rejestracji. W tym celu kliknij na link Zarejestruj się i wypełnij formularz zgłoszeniowy. 

Jeżeli masz już konto w systemie, zaloguj się wpisując w pola umieszczone z lewej strony swój login i hasło, które otrzymałeś w mailu wysłanym do Ciebie po zakończeniu rejestracji.

Jeżeli zapomniałeś hasła, kliknij na link Zapomniałem hasła i podaj swój adres email. System wygeneruje dla Ciebie nowe hasło i prześle Ci je na podany adres.

 

-----

Aby zobaczyć odpowiedzi na najczęstsze problemy, w lewym menu kliknij na opcję "Najczęściej zadawane pytania".

 

 

Problemy i uwagi prosimy zgłaszać na adres sp@wpia.uw.edu.pl