Logowanie

  • Partnerzy

Witamy na portalu umożliwiającym przeprowadzenie służby przygotowawczej

Czasowe ograniczenie w dostępnie do kursu e-służby przygotowawczej.


W związku z planowanym zakończeniem realizacji projektu „Dobre prawo sprawne rządzenie” realizowanego w ramach Priorytetu V Dobre rządzenie POKL, kurs służby przygotowawczej udostępniany będzie wg następujących zasad: 

Do 30 czerwca br. moduł służby przygotowawczej funkcjonuje na dotychczasowych zasadach.

W okresie letnim od 1 lipca do 30 września br. nie będzie można zgłaszać nowych osób do korzystania ze szkoleń. Osoby zgłoszone wcześniej będą realizować szkolenia wg dotychczasowych zasad. Nieprzekraczalny termin ukończenia kursu przez te osoby to 30 września 2015 roku.

Od 1 października br. MAC planuje w dalszym ciągu udostępniać kurs służby przygotowawczej dla pracowników JST. Dostęp do kursu pozostanie bezpłatny i powszechny dla wszystkich JST. Cały zasób szkoleń utrzymywać będzie Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

 

 

Portal został stworzony z myślą o ułatwieniu Państwu przeprowadzania służby przygotowawczej. Dzięki niemu przeprowadzą Państwo służbę przygotowawczą bardzo łatwo, z minimalnym nakładem czasowym i za darmo.

 

Jeśli jesteś pracownikiem JST i chciałbyś przejść służbę przygotowawczą, skontaktuj się z organizatorem szkoleń w Twojej JST i poproś o zarejestrowanie JST w systemie.

Co Państwo zyskają korzystając z portalu?

  1. Komplet gotowych, uniwersalnych materiałów niezbędnych do przeprowadzenia służby przygotowawczej.
  2. Wybór zagadnień z jakich pracownik zostanie przeszkolony.
  3. Wygodny sposób przeprowadzania szkoleń. Pracownik uczy się na swoim stanowisku pracy w dogodnym dla siebie momencie, a jego opiekun na bieżąco otrzymuje informacje o przebiegu nauki.
  4. Automatyczne wygenerowanie egzaminu.
  5. Certyfikaty potwierdzające pozytywne zdanie egzaminu.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć instrukcję korzystania z portalu.

Jeżeli Twoja Jednostka Samorządu Terytorialnego nie jest jeszcze zarejestrowana na portalu, dokonaj rejestracji. W tym celu kliknij na link Zarejestruj się i wypełnij formularz zgłoszeniowy. 

Jeżeli masz już konto w systemie, zaloguj się wpisując w pola umieszczone z lewej strony swój login i hasło, które otrzymałeś w mailu wysłanym do Ciebie po zakończeniu rejestracji.

Jeżeli zapomniałeś hasła, kliknij na link Zapomniałem hasła i podaj swój adres email. System wygeneruje dla Ciebie nowe hasło i prześle Ci je na podany adres.

 

-----

Aby zobaczyć odpowiedzi na najczęstsze problemy, w lewym menu kliknij na opcję "Najczęściej zadawane pytania".

 

 

Problemy i uwagi prosimy zgłaszać na adres sp@wpia.uw.edu.pl